Як навчитись швидко мити підлогу
Насправді ж миття підлоги буде набагато простішим, якщо вивчити кілька простих трюків. За словами експертів, саме цей ритуал прибирання є невіддільною частиною щоденної рутини. На підлозі збирається багато бактерій і мікробів, а тому мити її потрібно регулярно – особливо якщо у вас вдома мешкають маленькі діти чи домашні улюбленці, які чутливі до алергенів.
Для того, аби дізнатись відповідь на запитання про те, як швидко вимити підлогу, потрібно замислитись про те, що саме займає більшу частину часу в цьому процесі. Багато господинь знають відповідь на запитання – постійно бігати до відра з водою та мити ганчірку справа непроста. Але існує лайфхак, який допоможе всього декілька разів вимити ганчірку та скоротити час на прибирання.
Якщо у вашому будинку чи квартирі загалом 5 кімнат – дві спальні, кухня, вітальня та ванна кімната, то вимити ганчірку доведеться 5 разів. Найголовнішою проблемою в процесі миття підлоги є той факт, що ганчірка швидко висихає та погано збирає пил і сміття. Тому доводиться постійно повертатись до відра з водою, аби зволожити насадку для швабри та повернутись до миття підлоги.
Перш ніж узятись до прибирання, потрібно “зарядити” пульверизатор чистою водою з додаванням мийного засобу для підлоги або ефірної олії. У процесі миття підлоги періодично бризкайте воду на підлогу чи на ганчірку, аби додатково її зволожити. У результаті дрібне сміття буде набагато краще прилипати до насадки для швабри.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень