Експерти пояснили, чому сода з оцтом не очищають поверхні
У мережі часто рекомендують використовувати для видалення забруднень на плитці, столі, плиті чи одязі сумішшю харчової соди та звичайного оцту. Але достатньо всього раз спробувати скористатися цим “шипучим” засобом для чищення, як стає очевидним той факт, що в інтернеті щонайменше перебільшили. Проте це не означає, що сода та оцет не підходять для прибирання. Просто застосовувати їх потрібно правильно.
Коли соду заливають оцтом, то починається хімічна реакція. Простіше кажучи, сода “гаситься”. Це дає багато піни, але якогось толку для прибирання від того немає. Причина в тому, що рідина, яка утворюється в результаті, мало чим відрізняється від звичайної води. Тому не дивно, що вона нічого не чистить.
Тож сода з оцтом можуть бути корисними, але не в одночасному застосуванні. Тобто соду можна використати для видалення жиру. Також вона підходить для того, щоб прибирати неприємні запахи. Наприклад, класним рішенням буде поставити мисочку з содою в холодильник, якщо там є неприємні аромати. Оцет дуже ефективно бореться з вапняним нальотом та дезінфікує поверхні. Ним можна помити холодильник чи чайник.
Але якщо бруду дуже багато чи він в’ївся, то сода з оцтом будуть не надто ефективними. У таких випадках краще використовувати інші методи. Наприклад, почистити решітки з плити можна нашатирем. Причому навіть старий та стійкий нагар він прибере ефективно. Або купіть спеціалізовані засоби. А вже потім для профілактики можна буде регулярно підтримувати чистоту поверхонь натуральними засобами з содою та оцтом.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень