Найкращі сорти кабачків для вирощування на ділянці
Під час вирощування кабачків може статися, що плоди починають жовтіти та гнити. Щоб цього уникнути краще дотримуватися простих, але дієвих рекомендацій вирощування плодів у відкритому ґрунті та в тепличках. Такий процес може починатися з декількох причин, тому потрібно розібратися, що саме впливає на кабачки і як з цим боротися.
Кожна овочева культура, яка не є вимогливою, може піддаватися зовнішньому впливу через різкі перепади температур, шкідників чи бактеріальні та грибкові хвороби. Якщо вчасно не виявити проблему і не вирішити її, ви ризикуєте втратити весь свій врожай.
Щоб такого не траплялося, потрібно якісно підготуватися до посіву кабачків і стежити за ними впродовж всього періоду дозрівання. Важливо часто оглядати плоди, щоб простежити ріст або утворення бактерій, з якими слід боротися. Найпоширенішим захворюванням кабачків є борошниста роса, яка лікується або народними способами, або магазинними препаратами. Ефективним та швидким методом боротьби буде, звісно, магазинний засіб, тому не зволікайте з візитом до спеціалістів.
Не забувайте слідкувати за кількістю вологи у грунті. Більшість городників переконані, що плоди потрібно часто поливати і насичувати водою, але це зовсім не так. Дотримуйтеся трьох простих рекомендацій у ваші завʼязі кабачків точно будуть пишними:
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень