Городник розповів, як підживити грядки шкаралупою горіха
Волоські горіхи – цінна плодова культура, яка досить поширена на території України. Вони багаті на антиоксиданти, вітаміни та мінерали, такі як вітамін Е, магній й омега-3 жирні кислоти.
Волоські горіхи схильні до окислення і псування, якщо їх не зберігати правильно. Окислення жирів у горіхах може призвести до втрати смаку і текстури, а також зменшення вмісту корисних речовин.
Правильне зберігання волоських горіхів допомагає зберегти їхню свіжість і поживні властивості на довгий час.
Волоські горіхи вразливі для впливу ультрафіолетових променів і вологості, які можуть спричинити їхнє псування. Тому пакуйте горіхи в непрозорі контейнери або пакети.
Виняток: очищені горіхи краще зберігати в холодильнику в скляних банках із щільно закритою кришкою.
Волоські горіхи легко поглинають запахи з навколишнього середовища, тому зберігайте їх у герметичних контейнерах, щоб уникнути неприємних ароматів.
Зберігайте волоські горіхи в прохолодному і сухому місці. Оптимальна температура для зберігання – від 0°C до 4°C. Холодильник – чудове місце для цього.
Уникайте екстремальних температур. Волоські горіхи не переносять різких перепадів температури, тому не зберігайте їх поруч з обігрівачами або в місцях, схильних до прямого сонячного світла.
Волоські горіхи можуть зберігатися за правильних умов до 12 місяців. Однак для максимальної свіжості краще вживати їх протягом 6 місяців.
І, нарешті, кілька рекомендацій щодо використання скляних банок для зберігання волоських горіхів.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень