4 краплі на 1 відро води: як я підгодовую помідори в березні, що всі дивуються розмірам моїх томатів
Часто городники задаються питанням, чи потрібно підгодовувати розсаду томатів, якщо склад грунту був підібраний ідеально.
Відповідь на це питання очевидна – безперечно потрібно підживлювати добривали, але не коли заманеться, а коли рослина дасть вам про це сигнал. Справа в тому, що по мірі зростання рослини витягають з грунту всі необхідні для них поживні речовини.
В ящиках з розсадою, де грунт був змішаний, відповідно до всіх вимог, з часом не залишається необхідних для рослин елементів та речовин.
Тому цей запас потрібно поповнити. Для цього можна скористатися одним з двох рецептів, які ми вам сьогодні розкриємо. Головним компонентом обох є яєчна шкаралупа. Тож окрім ефективності варто зазначити, що добриво виходить абсолютно безкоштовним.
Отже, беремо шкаралупу від трьох-чотирьох яєць, заливаємо їх трьома літрами води і зашитися настоюватися протягом трьох діб.
Після цього отриманим настоєм проливаємо розсаду.
Берем одну частину яєчної шкаралупи і п’ять частин дев’ятивідсоткового оцту.
Змішуємо та залишаємо настоватися протягом 3 тижнів.
Якщо підживлення проводиться по листку, то беремо одну столову ложку настою на літр води. А якщо ми підгодовуємо під корінь, то одну столову ложку настою ми розбавляємо у півлітрі води та підгодовуємо рослини.
Також можна робити підживлення йодом. Рецепт простий: у 10 л води розвести 4 краплі йоду, поливати рослини з розрахунку 2 л на 1 кущ.
Використовуючи рецепти вищеописаних способів підживлення томатів, зовсім скоро ви побачите їх високу ефективність. Помідори ростимуть здоровими та потужними. Тож бажаємо вам багатого врожаю!
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень