Навіщо обпалювати часник
Досвідчені городники, які завжди прагнуть розвиватись в улюбленому занятті, вже точно знають, як правильно вирощувати часник на ділянці. Саме тому, запевняють вони, вирощування соковитої й гострої культури для них не проблема. Втім, питання зберігання часнику після збору врожаю – ось, що дійсно цікавить і тих, хто багато років займається городом, і тих, хто лише починає цю справу. Розповідаємо про цікавий лайфхак, який допоможе суттєво подовжити терміни зберігання культури.
Хай там як, але для початку варто з’ясувати, які умови потрібно створити для часнику, аби він взагалі добре зберігався. Так, за словами експертів, ви можете власними руками скоротити життя плодів, якщо створите для них неправильні умови. Оптимальна температура зберігання часнику складає до 15 градусів вище нуля, а ось вологість повітря має складати не більше як 85%. Найкращим місцем для зберігання часнику є прохолодна комора або ж темний закуток у квартирі чи будинку, де немає опалювальних приборів.
Втім, навіть дотримання всіх умов зберігання часнику не завжди рятує його від псування. Річ у тім, пояснюють експерти, що на плодах можуть залишатись різноманітні інфекції та хвороби, які помітити людським оком неможливо – для цього потрібні спеціальні лабораторні дослідження. Якщо на часнику таки є шкідники, то він починає дуже швидко псуватись.
У такому разі потрібно впевнитись, що на часнику немає ніяких захворювань і грибкових інфекцій, які можуть його швидко зіпсувати. Для цього досвідчені городники просто обпалюють кінчики часнику, аби зробити профілактику. Достатньо злегка обпалити коріння часнику над вогнем свічки або навіть сірника. Звичайно, використовувати свічку набагато зручніше.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень