Справи на городі у квітні 2024
Попри те, що квітень – доволі непередбачуваний місяць у питаннях, що стосуються погоди, він все одно вимагає від дачників і городників особливої уваги. Саме в цей момент починається активна фаза роботи на ділянці, а тому потрібно впевнитись, що ви виконали все й нічого не забули.
Для початку варто оглянути всі плодові дерева, аби знайти або ж навпаки не знайти на них морозобійних тріщин. Якщо вони все-таки є, то це місце потрібно позначити, а починати його лікувати можна тільки тоді, коли на вулиці буде стабільна погода – як вночі, так і вдень.
Коли на вулиці вже стійка й тепла погода, потрібно зачистити місця тріщин. Ви також можете обрізати її до живої кори та щедро обробити купоросом 3%. Після висихання обробленого місця його потрібно зафарбувати.
Всі плодово-ягідні чагарники, як от, наприклад, малина, смородина чи аґрус, потрібно оглянути. Якщо ви виявили на них поламані гілки, потрібно провести обрізання та замазати всі місця “відкритих ран”.
Якщо бруньки у смородини занадто великі, то це може означати, що в них оселився бруньковий кліщ. Від нього потрібно позбутись та виконати обробку куща й профілактичну обробку всього саду, особливо якщо на ділянці й раніше були захворювання.
Що стосується городу, то у другому місяці весни проводять перекопування та розпушування ґрунту, а паралельно в нього вносять необхідні добрива. Городники також продовжують висівання розсади. На початку місяця займаються посівом томатів на розсаду, а кінець квітня підходить для огірків. Ви можете сіяти редиску, кріп і петрушку, починаючи з середини квітня.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень