Городники розповіли про методи профілактики загнивання кабачків
Кабачки називають невибагливою культурою, адже за ними майже не потрібно доглядати. Вони відмінно плодоносять та не вередують, навіть якщо погода на вулиці погана. Разом із тим, всього з декількох кущів ви можете зібрати неймовірно великий врожай культури. Цього вистачить на всю родину та навіть родичам можна буде роздати.
Як і більша частина городніх культур, кабачки не люблять, якщо їх поливають прохолодною водою. Річ у тім, що це призводить до різкої зміни температури ґрунту, що погано впливає на кореневу систему рослини. Така практика призводить до серйозного стресу, через який кабачки не зав’язують плоди.
Ідеально, якщо температура води, яку ви використовуєте для поливу кабачків, буде найбільше наближена до температури повітря. Ви можете спеціально настоювати воду або і взагалі провести для рослини крапельний полив.
З моменту, коли починається активне плодоношення, потрібно збільшувати обсяги поливу. Це потрібне для того, аби рослині та плодам вистачало вологи для повноцінного та якісного розвитку. Без цього кабачки будуть сухими.
У такий період важливо, аби ґрунт навколо кабачків завжди був злегка вологим. Втім, головна задача тут і в тому, аби не перестаратись із поливом. Не потрібно сильно заливати рослини водою, адже це може призвести до гниття плодів.
Кабачки чудово ставляться до поливу по листку. Втім, коли вони починають плодоносити, краще обмежуватись таким способом поливу тільки після завершення спекотного дня – коли рослинам потрібно швидко відновити нестачу вологи.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень