Городники розповіли про найкращі добрива для часнику
Кожен повинен знати, що часнику на початковому етапі розвитку дуже потрібен азот. Пізніше, коли рослина вже починає формувати голівки, то потрібно вносити добриво з достатньою кількістю калію та фосфору. Розповідаємо, який рецепт підкормки ви можете використовувати, якщо раптом на часнику з’явились стрілки.
Чи знали ви, що ще з осені на городі потрібно висівати сидерати. Особливо на тих ділянках, де ви збираєтесь висівати часник. Серед найкращих сидератів – фацелія та біла гірчиця. Завдяки таким рослинам ви можете покращити якість ґрунту та збагатити його мікроелементами й азотом у додаток.
Сидерати потрібно вирощувати з подальшою заправкою у ґрунт. Від цього покращується структура ділянки та знижується кількість бур’янів.
Аби отримати достатню кількість головок з однієї посадки часнику, її потрібно удобрювати. Спершу потрібно обірвати часникові стрілки, коли вони починають закручуватись у кільце. Через декілька днів після цього потрібно підгодувати культуру.
Суміш готують наступним чином – на 10 літрів води потрібно взяти 1 літр золи, розмішати та настоювати протягом 2 годин. Норма такого добрива – 5 літрів на квадратний метр. Ніколи не потрібно розбавляти розчин із водою.
Перевага золи для часнику полягає в тому, що розчин високо екологічний, а мікроелементи в його складі легко засвоюються рослиною. Зола містить калій, кальцій, фосфор, а тому може покращити смак та якість готових плодів. Використання такої підкормки не нашкодить рослині, а зробить тільки краще.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень