Як правильно робити німецькі грядки
Останнім часом набагато популярнішими стають грядки для полуниці, які виконуються за особливою німецькою технологією. У такому разі між рядами потрібно зробити не борозни, а встановити огорожі з дощечок, цегли або шиферу. Форма може бути довільною, але перевага саме в огорожі.
Між грядками з полуницею викладають будь-який будівельний матеріал. Так набагато простіше полоти рослину, а її вуса не вилазять за краї бортів. Далі ви можете легко встановити дуги для того, аби закрити кущі від морозу чи птахів.
Висота конструкції найчастіше складає від 20 до 40 сантиметрів, а ось ширина – до 80 сантиметрів. Довжина грядок може бути довільною. Вузька грядка підійде для одного ряду кущів полуниці, а широка – вже для двох. Борти потрібно виконати з пластику чи шиферу, а тротуаром викласти доріжки. Часто їх закривають руберойдом або ж дуже щільним пластиком.
Для початку потрібно розмітити ділянку. Попередньо намітьте місце, де у вас будуть конструкції для кущів і доріжки. Викопайте траншею між посадками, які плануєте зробити, глибина якої буде складати до 40 сантиметрів.
На дно викопаної траншеї укладіть матеріал, який розкладається – тирсу або деревину. Далі потрібно встановити борти та з’єднати їх між собою. Закріпіть обраний каркас і далі заповніть грядку сумішшю ґрунту з перегноєм або ж спеціальним субстратом. Розрівняйте поверхню. Далі на приготовану німецьку грядку висадіть кущі полуниці.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень