Досвідчені господині розповіли, як правильно загустити варення
Як відомо, липень – це період постійних, нескінченних консервацій, солінь та заготівель на зиму. Тож господині лише й встигають крутитися, аби встигнути зробити все вчасно та не проґавити можливість приготувати різноманітні, неймовірно смачні запаси на зимовий час.
Зокрема, величезна кількість досвідчених господинь у цю пору зазвичай варить найсмачніше варення з полуниці, кульбаб, смородини, абрикосів тощо. Але під час процесу варіння варення інколи доводиться зіштовхуватися із достатньо популярним неприємний явищем – ласощі залишаються дуже рідкими й зовсім не густішають.
Втім, для того щоб точно не зіпсувати солодке й смачне варення, необхідно обов’язково знати прості правила його приготування.
Якщо варення залишається рідким і не густіє, існують прості способи, які із легкістю допоможуть досягти потрібної вам густоти та консистенції.
Під час варіння варення необхідно обирати правильні фрукти. Що це означає? Для варення не підходять занадто спілі плоди, адже вони містять значно менше згущувальних речовин, ніж недостиглі.
Висновок тільки один: для варення слід відбирати злегка недозрілі ягоди. Лише в цьому разі можна дійсно досягти необхідної густоти варення.
Ця маленька хитрість, яка дуже швидко загустить варення, мабуть, не здивує нікого. Про неї уже давним-давно знають багато кмітливих господинь, які як загусник активно застосовують лимонний сік.
Його невелику кількість додають у варення для густоти. Варення після варіння разом із лимонним соком стане в’язким.
Найкраще варити варення з ягід і цукру, однак без води. Ягоди засипаються цукром, і необхідно дочекатися, коли вони пустять сік. Після цього можна приступати до варіння.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень