Кулінари розповіли, чому варто відмовитися від печериць і перейти на гливи
Ці гриби не тільки доступніші, але й мають більш виразний смак і ніжну текстуру, що робить їх ідеальним вибором для маринування.
Гливи обов’язково потрібно ретельно промити під проточною водою, щоб видалити бруд і пил, що міг залишитися на грибах. Великі гриби варто розділити на менші шматочки, а дрібні залишити цілими. Якщо у вас є час, рекомендуємо залишити їх стікати на рушнику, щоб прибрати зайву вологу.
Тепер приготуйте маринад. Для цього у каструлю налийте воду, додайте сіль, цукор, лавровий лист, чорний і духмяний перець, гвоздику, а також попередньо почищений та нарізаний тонкими скибочками часник. Доведіть суміш до кипіння, а потім влийте оцет і рослинну олію. За бажанням, можна додати кілька шматочків перцю чилі для гостроти.
Далі у киплячий маринад обережно покладіть підготовлені гливи. Варіть гриби на середньому вогні протягом 15-20 хвилин, періодично помішуючи. Вони мають стати м’якими, але зберегти свою форму і легку пружність. Після завершення варіння зніміть каструлю з вогню і дайте грибам повністю охолонути в маринаді.
Охолоджену сировину разом з маринадом розлийте по стерилізованих скляних банках. Щільно закрийте кришками й поставте в холодильник або в прохолодне місце на добу для настоювання.
Страва буде готовою до вживання вже на наступний день, але найкращого смаку вона набуде через 2-3 дні. Зберігати гриби можна в холодильнику протягом кількох тижнів.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень