1 жменя на відро води – і огірки, помідори та перці наливаються на очах: дармовий еліксир, а дієвий який

Бажаєте виростити дійсно пишний врожай? Тоді радимо ознайомитися з новим матеріалом, в якому ви відкриєте для себе родючий спосіб поливу городини.

Багато дачників постійно шукають ефективні та доступні засоби для підживлення своїх рослин. Один із таких секретів — використання чаю каркаде як добрива. Цей дармовий еліксир виявляється є надзвичайно дієвим.

Чай каркаде, виготовлений з пелюсток суданської троянди, відомий своїми корисними властивостями для людського організму. Але мало хто знає, що цей напій може бути корисним і для рослин. Завдяки антиоксидантам, він допомагає рослинам боротися зі стресом і шкідливими факторами зовнішнього середовища.

Городник розповів, як простимулювати родючість 3 основних овочів

Крім того, каркаде містить різні вітаміни, зокрема вітамін С, та мінерали, що сприяють здоровому росту рослин та зміцненню їхньої внутрішньої стінки стебла. Органічні кислоти, присутні в каркаде, покращують структуру ґрунту, роблячи його більш пухким і повітряним, що сприяє кращому засвоєнню поживних речовин корінням рослин.

Щоб приготувати це ефективне добриво, дотримуйтесь кількох рекомендацій. Додайте 4 столові ложки чаю каркаде на відро (10 літрів) води. Ця кількість є оптимальною для отримання потрібної концентрації корисних речовин. Залийте чай окропом і дайте йому настоятися до повного охолодження. Після цього розчин можна використовувати для поливу рослин.

Городник розповів, як простимулювати родючість 3 основних овочів

Важливо не поливати рослини чаєм, якщо він містить цукор, або якщо розчин став кислим чи запліснявів, оскільки це може негативно вплинути на здоров’я рослин і призвести до розвитку патогенних мікроорганізмів у ґрунті.

Підживку треба строго вносити під корінь. Його можна використовувати раз на два тижні протягом усього вегетаційного періоду. Регулярне застосування каркаде як добрива сприятиме активному росту та плодоношенню ваших огірків, помідорів та перців.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини