Дачники назвали 4 найврожайніші сорти редиски в 2025 році
Якщо в середині літа посадити звичайну редиску, наприклад, всім відомий “Французький сніданок”, то вона не дасть коренеплодів, а одразу піде в стрілку. Це пояснюється тим, що для цієї редиски потрібна прохолодна погода та короткий день.
На щастя, існують всесезонні сорти редиски, які не стрілкуються. Наприклад:
Ці сорти можна висівати навесні, влітку та восени. Вони стійкі до тривалого світлового дня та високих температур.
Особливо садівники рекомендують сорт “Дієго”, оскільки він дає великі коренеплоди до 4 см у діаметрі. “Рудольф” відзначається невеликим бадиллям, що сприяє зростанню коренеплоду до 40 г.
При виборі редиски для першого врожаю можна орієнтуватися на власні вподобання та ціну. Проте для повторного та осіннього посіву варто обирати сорти, які підходять для відкритого та закритого ґрунту, мають позначку “всесезонний посів”.
Розміщення насіння дуже важливе. Якщо посадити редиску занадто густо, вона виросте дрібною. Наприклад, сорт “Каспар”, діаметр коренеплоду якого досягає 5 см, слід висівати на відстані 6–8 см між рослинами. Якщо площа живлення буде замалою, великий плід не сформується.
Редиска потребує регулярного поливу та високої вологості. Щоб створити оптимальні умови, її бажано вирощувати під покривним матеріалом. Це може бути навіть старий агроволок або матеріал із невеликими отворами. Такий захист сприяє формуванню якісних коренеплодів і сповільнює стрілкування.
У теплиці редиску варто сіяти вздовж доріжок між томатами та перцем. Оскільки в теплиці спекотно, посадки накривають смужками покривного матеріалу шириною 50 см. Полив можна здійснювати прямо через цей матеріал. Знімають його лише тоді, коли редиска дозріває і готова до збору.
Сподіваємося, що ці поради стануть вам у пригоді. Спробуйте виростити ці сорти редиски у своєму городі чи теплиці.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень