Городники назвали 5 лайфхаків для нейтралізації жовтої стрілки на цибулі
Як стверджують садівники та городники з багаторічним стажем, замочування цибулі помітно підвищує врожайність і запобігає утворенню стрілок. Однак перед замочуванням необхідно трохи звільнити цибулини від луски, при цьому у жодному випадку не слід повністю очищати овоч від зовнішнього лушпиння.
Досвідчені городники рекомендують розчинити одну столову ложку звичайної кухонної солі в одному літрі чистої питної води кімнатної температури. Після цього перед посадкою необхідно замочити цибулю в солоній воді орієнтовно на три години, а потім висадити її на грядку. Таким чином рослина буде надійно захищена від різноманітних шкідників.
Окрім того, є ще один, достатньо популярний засіб серед багатьох садівників та городників. Зокрема, мова йде про марганцівку. Перед посадкою цибулини слід замочити в темному розчині марганцівки. При цьому під час весняної посадки процедура триває дві години, а під час осінньої – п’ять хвилин. Це пов’язано з тим, що восени цибулини слід садити так, щоб вони не встигли прокинутися, інакше взимку замерзнуть.
До того ж, щоб уникнути появи стрілок, за день до посадки рекомендується прогріти цибулю на батареї протягом 8-11 годин. Така маленька хитрість допоможе запобігти утворенню стрілок.
Але після прогрівання цибулини варто продезінфікувати. Для цього потрібно помістити цибулю в розчин марганцівки чи солі, або замочити її у протигрибковому засобі щонайменше на 30 хвилин. Ви можете з легкістю придбати такі протигрибкові засоби для замочування в спеціалізованих магазинах за доволі доступною ціною.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень