09.05.2025 19:33

Підслухала на базарі, як одна бабуся удобрює цибулю: тепер мій врожай вдвічі більший, а сусідка кусає лікті

Мрієте, щоб ваша цибуля була неймовірно великою, соковитою і абсолютно не жовтіла? Тоді правильне підживлення – це саме те, що їй потрібно для здорового та особливо рясного врожаю.
Автор: Маргарита Красюк

Ефективне підживлення для великої та соковитої цибулі

У цьому матеріалі садівники та городники з багаторічним досвідом розповіли дачникам, після якого одного простого і при цьому надзвичайно ефективного підживлення цибуля виросте неймовірно великою, соковитою і не жовтітиме. Зокрема, врятує наступна потужна суміш.

Що знадобиться: простий набір інгредієнтів для потужного підживлення

За словами фахівців, для того, щоб правильно приготувати це дієве підживлення, вам знадобляться такі інгредієнти: одна столова ложка сірчанокислого калію, одна столова ложка сульфату магнію, одна столова ложка сульфату амонію, одна чайна ложка мідного купоросу, одна чайна ложка залізного купоросу, сто мілілітрів рідкого гумату калію та десять літрів води.

Цибуля виростає неймовірно великою, соковитою і більше не жовтіє – користуюся цією простою підгодівлеюЦибуля виростає неймовірно великою, соковитою і більше не жовтіє – користуюся цією простою підгодівлею
Цибуля виростає неймовірно великою, соковитою і більше не жовтіє – користуюся цією простою підгодівлею

Як правильно приготувати та застосовувати добриво

Як пояснили досвідчені садівники, перелічені вище компоненти необхідно розчинити в десятилітровому відрі води та все дуже ретельно перемішати. Після цього отриманим засобом слід полити грядки з цибулею з розрахунку 10 літрів готового підживлення на 1,5 квадратного метра.

Експерти зазначили, що така надзвичайно сильна суміш сульфатних добрив надійно захистить пір’я цибулі від пожовтіння та забезпечить фантастично якісний і рясний урожай.

На замітку:

Зазвичай розмір та якість головки цибулі безпосередньо залежать від того, наскільки добре розвивається і виглядає зелена частина. Адже, як відомо, з часом усі поживні та корисні речовини з пір’я переходять у саму цибулину. У результаті вона стає великою, соковитою і дуже довго зберігається. Якщо ж пір’я всохло або пожовтіло – цибулина отримає малу кількість важливих поживних речовин.