Квітникарі розповіли, як правильно доглядати за антуріумом
У цьому матеріалі квітникарі та садівники з багаторічним досвідом дали важливі рекомендації та розповіли, як правильно доглядати за антуріумом. Зокрема, для неймовірно тривалого, рясного та яскравого цвітіння одну з ключових ролей відіграють правильний полив і своєчасне підживлення.
Воду зазвичай потрібно використовувати відстояну та кімнатної температури. Надзвичайно важливо паралельно з поливом проводити ретельне обприскування листя рослини. Адже, як відомо, антуріум дуже полюбляє “душ”. Проте на квіти бажано не потрапляти водою для того, щоб не з’явилися плями. Окрім того, час від часу необхідно також протирати листя за допомогою ганчірки.
Для підживлення антуріума рекомендується обов’язково використовувати бурштинову кислоту. За словами досвідчених квітникарів, для цього достатньо розчинити одну таблетку на один літр води. Таке підживлення необхідно проводити кожні два тижні.
У зимові місяці антуріум слід поливати з додаванням лимонного соку. Так, наприклад, для цього достатньо всього однієї краплі лимонного соку на 500 мілілітрів води. Якщо здійснювати таку процедуру щотижня, це допоможе продовжити активний період цвітіння та ефективно підтримати рослину в умовах сухого повітря.
Як справжній мешканець спекотних тропіків, антуріум приховує в собі чимало небезпек. Точніше кажучи, всі частини рослини (стебло, суцвіття, листя, коріння) тією чи іншою мірою є отруйними. Втім, для дорослої людини квітка не становить загрози. Але, якщо у вас є діти – уважно стежте, щоб вони не намагалися її з’їсти. Сік рослини спричиняє запалення шлунково-кишкового тракту. Крім того, квітучі сорти “чоловічого щастя” небезпечні для алергіків, адже пилок рослини викликає подразнення шкіри.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень