Як виростити велику й соковиту редиску
Спочатку потрібно зайнятися покращенням структури ґрунту. Перекопавши грядку, внесіть перегній та по 150 г просіяної золи на кожен квадрат. Після цього треба перекопати грядку на глибину 5 см. Особливо важливо зважати на походження золи – використовуйте попіл з берези або клена. Ці дерева багаті на калій. Через тиждень після застосування золи можна братись до посіву.
Між рядами залишаємо по 20 сантиметрів, а борозни робимо глибиною 2 см. Редиска вимоглива, їй потрібне місце для розвитку. Перед посівом можна замочити насіння на 6 годин у теплій воді, і обов’язково висушити природним шляхом у затінку. Викладайте насіння по одній штуці кожні 10 сантиметрів, після – присипте пухкою землею, злегка ущільнюючи. Ще один важливий момент – вибір сорту. Середньостиглі дають стабільний урожай та є стійкими до стрілкування.
Полив починаємо рано вранці. На кожен квадратний метр вносьте по 8 літрів кожні два дні. Рослини поливайте під корінь теплою та відстояною водою, адже холодна рідина може загальмувати ріст коренеплодів. У спеку, збільшуємо норму води до 10 літрів на квадрат. Для підживлення рослини готуємо розчин – 50 г золи на 10 літрів води.
Настоюйте розчин добу. Після цього вносьте розчин у міжряддя кожні 7 днів. Та на цьому не зупиняємось – важливо захистити посадки від шкідників. Для цього приготуйте розчин з 3 зубчиків часнику, подрібненого на тертці, та 1 літра води. Такий розчин використовують для обприскування культур у ранковий період, поки сонце не стало активним.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень