Городники розповіли, як доглядати за морквою, щоб вона виросла крупна і солодка
Якщо ви думаєте, що крупна і солодка морква росте лише у якихось чарівників і не потрібно докладати зусиль щоб мати добротний врожай, то це не так. Морква любить увагу, догляд та турботу. Одне з правил красного врожаю — місце посадки. Якщо ви садили часник ще восени або рано навесні й викопали його в червні, не поспішайте залишати грядку напризволяще.
Саме на цьому місці чудово себе почуває морква. Ґрунт після часнику легкий, розпушений, часник не тягне на себе багато мікроелементів з ґрунту, і морква в таких умовах почувається, як сир у маслі. Не бійтеся, що вже пізно сіяти, адже при гарному догляді та вчасних підживленнях вона ще встигне дати рясний врожай до осені.
Перед посівом насіння моркви обовʼязково потрібно замочити у воді температурою приблизно 40-45 градусів на кілька годин, цей трюк значно пришвидшить проростання. А ще не забудьте подивитись, що написано на упаковці з насінням. Якщо вказано, що вегетаційний період 90-100 днів, не тримайте моркву в землі довше, тому що вона може стати грубою та навіть гіркою.
Аби коренеплоди були соковиті та великі, моркві потрібні фосфор і калій. Найпростіший варіант, це монофосфат калію, на відро води достатньо однієї столової ложки з невеликою гіркою. Або ж у будь-якому магазині для дачників можна знайти готове рідке добриво, на якому зазвичай написано “фосфор-калій”. Один пакетик у 25 мл розводять у 10 літрах води і цього повинно вистачити на цілу грядку.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень