Городники розповіли, які методи боротьби зі слимаками не працюють
Як би ви не подрібнювали яєчну шкаралупу – дрібно чи крупно – слимакам це байдуже. Їхня будова дозволяє легко повзати по шкаралупі, яка не шкодить їхній “підошві”. Більше того, в багатьох експериментах досвідчених городників, які вже стали класикою, слимаки спокійно повзають навіть по лезу бритви. Ба більше, слиз, що виділяють слимаки, є чудовим регенеруючим засобом і дуже швидко загоює всі рани, які вони отримують. До речі, це стосується не лише слимаків.
Метод використання битого скла, який колись був популярним (приблизно 8 років тому), на щастя, вже зник із практики. Що стосується піску, змоченого дизельним паливом, то цей спосіб також малоефективний. Обидва методи не дають очікуваного результату в боротьбі зі слимаками та до того ж можуть бути небезпечними для довкілля.
Такий спосіб також більше не працює. Це можна пояснити тим, що слимаки виробили імунітет. Але, скоріше за все, причина у досягненнях селекції, які усунули з цих рослин речовини, що відлякували шкідників.
За словами експертів, цей спосіб також неефективний під час боротьби зі слимаками на ділянці.
Мова йде про використання мідного захисту. Він справді діє. Коли слиз слимака контактує з міддю, то виникає слабкий електричний розряд, і слимак більше не повзає цим місцем. Але мідь швидко окислюється, а пам’ять у слимаків коротка. Тому цей метод працює лише частково.
Дійсно ефективний спосіб – це приманки. Слимаки люблять запах чогось збродженого, наприклад, пива, а також їм подобається запах грибів чи кавунів. Якщо ці приманки розкласти, то можна зібрати до 80-90% популяції слимаків на вашій ділянці.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень