Зірка нульових Гайтана повертається на сцену після 8 років перерви
Українська співачка Гайтана цілих 8 років була відсутня в українському медіа-просторі. Зірка раптово зникла і перестала тішити прихильників своїми новими піснями, концертами та творчістю, але настала довгоочікувана мить повернення артистки на сцену, про що сама зірка розповіла у соціальних мережах.
Раніше Гайтана співпрацювала з лейблом Lavina Music, але обидві сторони підписали договір про припинення співпраці і лейбл залишив права на всі пісні та кліпи Гайтані, тому вона є головною та єдиною володаркою будь-яких своїх творчих здобутків.
“Відтепер я — капітан корабля. Сподіваюся, що ви сумували, бо я так. Відчуваю, що новий етап буде цікавим, тож рухаємося вперед до нових вражень”, — повідомила Гайтана у соціальних мережах.
Співачка в 2012 році мала честь представити Україну на “Євробаченні”. Хоч перемогу їй отримати не вдалося, але прихильники по всій Україні висловлювали їй вдячність за гідний виступ на світовій арені і пісні, які дарують відчуття свободи та щастя. У своїх музичних композиціях зірка поєднує соул-манеру з танцювально-запальною мелодією, яка проникає в саме серце слухача.
Прихильники зірки підтримали її і пообіцяли, що обовʼязково чекатимуть на повернення легендарної співачки:
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень