Пневмонія
Проблема пневмонії зараз особливо актуальна, адже саме вона є ускладненням коронавірусної інфекції. Однією з найпідступніших форм запалення легенів можна назвати приховану, адже вона протікає безсимптомно, тому відрізнити її від звичайної застуди, ГРВІ або грипу без додаткових обстежень зможе далеко не кожен фахівець.
Проте виявити первинні ознаки пневмонії можна і самостійно, головне знати, на що звертати увагу. Про це ми і поговоримо в нашій сьогоднішній статті.
Для початку зазначимо, що проблема захворювання полягає не в тяжкості його лікування, а в пізній діагностиці. Якщо мова йде про безсимптомну форму, то будь-які зовнішні прояви ураження легенів нерідко дають про себе знати вже тоді, коли більша частина органу запалена. Це небезпечно, адже саме з диханням ми отримуємо необхідний для організму кисень.
Наявність цих симптомів має не просто насторожити, а стати приводом звернутися до лікарні:
Хворі з прихованою пневмонією спочатку взагалі не відчувають ніякого дискомфорту, включаючи кашель і задишку. Згодом же ці ознаки можуть з’являтися, але що має насторожити обов’язково, так це поступове збільшення частоти дихання. Якщо в нормі доросла людина робить 15-20 вдихів за хвилину, то після зараження це число почне зростати.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень