П’ятниця, 27 Січня, 2023

Чорний Місяць у Леві 8 січня – 3 жовтня 2023 року, що чекає на всіх знаків Зодіаку в цей магічний період

8 січня 2023 року на 9 місяців входить дуже негативна кармічна точка у знаці Лева. Цей період називають “період Чорного Місяця”. Цей образ є дуже нахабним, може збити вас з пантелику і буде вимагати дуже багато ресурсів, яких у вас може не бути.

Цей час покаже вам, що ви не завжди з розумом використовуєте свої можливості та енергію, вам хочеться отримати все та зразу, але такого не буває і Чорний Місяць дасть вам це зрозуміти. Місяць, які відомо, світить без якогось наміру отримати щось взамін, а Чорний Місяць пов’язане зі страхами, гріхами, одердимістю, негативом та ще багато чим.

Період Чорного Місяця буде не простим
Період Чорного Місяця буде не простим

Від час енергії Лева, який сам по собі є доволі агресивним знаком, негативні енергії будуть триматися дуже довго, якщо ви не зможете з ними впоратися. На перший план в цей період має виходити бажання гарно виглядати в очах інших людей, показ своїх переваг над іншими людьми та подібні речі. Це такий час, коли ви будете багато витрачати на речі, які вам не потрібні, але ви маєте знайти гармонію.

Якщо ви не пропрацюєте цю енергію в собі, то ви будете з завищеною самооцінкою, станете егоїстом, але люди, що вас оточують, не зможуть розділити такої ж думки, бо для них ви будете здаватися занадто егоїстичним.

Представникам всіх хнаків Зодіаку потрібно взяти себе в руки, щоб не піддатися негативному впливу Чорного Місяця. Якщо ви не зможете впоратисть, то такий період може переслідувати вас декілька років у важливих справах, а ви навіть не зможете здогадатися, в чому ж насправді справа. Тому будьте обережними.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини