П’ятниця, 27 Січня, 2023

Гороскоп на 11 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро: що на вас чекає в середу

Овен

Карта 11 січня – Вісімка мечів. На вас завтра чекає неочікувана ситуація, що може змусити вас замовчати і ви навіть не знайдете, що сказати. Ваші вороги почнуть активно діяти у цей день, тому будьте обережними і знайдіть в собі сили їм відповісти.

Телець

Дев'ятка пентаклів
Дев’ятка пентаклів

Карта 11 січня – Дев’ятка пентаклів. Сьогодні ви будете задоволені всім, що вам дарує доля. Будьте готові купатися в щасті на радощах, цей день ваш.

Близнюки

Карта 11 січня – Туз пентаклів. Сьогодні ваше здоров’я, фінансове становище, переваги у коханні та багато інших речей будуть примножуватися. Для вас цей день – ідеальна можливість, щоб піднятися на декілька соціальних сходинок вгору.

Рак

Карта 11 січня – Фокусник. Ваш розум точно знає, як потрібно сьогодні діяти. Прислухайтеся не до вашого серця, а саме до розуму. Він поведе вас у той бік, що буде для вас найкращим у цей день.

Лев

Карта 11 січня – П’ятірка жезлів. Сьогодні є ризик того, що ви будете сперечатися. З ким – невідомо. Не витяток, що це може бути велика сварка, в якій вам доведеться доводити свою правоту, але не звертайте увагу на негатив, ви зможете перемогти у суперечці.

Діва

Карта 11 січня – Королева кубків. Вбирайте всю інформацію в себе як губка. Сьогодні ви почуєте багато речей, що знадобляться вам в подальному житті. Якась мудра жінка дасть вам пораду, не нехтуйте нею.

Терези

Королева мечів
Королева мечів

Карта 11 січня – Королева мечів. В сьогоднішній день ви можете захотіти активно діяти. Не потрібно перечити цьому бажанню, нехай все буде так, як складається у вашій голові.

Скорпіон

Карта 11 січня – Сонце. Сьогодні ви досягнете успіху у будь-якій справі. Якщо у вас запланована важлива зустріч, не забудьте взяти впевненість та хороший настрій, щоб ваш бізнес-партнер зрозумів, що має діло з серйозною людиною.

Стрілець

Карта 11 січня – Колесниця. Ви маленькими кроками рухаєтесь вперед до мети, яку поставили собі вже давно. Не страшно, що ви починаєте рухатися тільки зараз, бо краще пізно, ніж ніколи.

Козеріг

Карта 11 січня – Шістка мечів. Зараз ви знаходитесь між радощами та незабутньою тугою. Вам потрібно зробити крок до щастя, щоб вас не забрали негативні думки у свій полон.

Водолій

Карта 11 січня – Десятка мечів. У вашій підсвідомості починає щось змінюватися. Ці зміни підуть вам на краще, не давайте колишньому собі протистояти чомусь новому у вашій свідомості.

Риби

Карта 11 січня – Імператор. У вас йде ціль досягнути великої мети та міцно стояти на ногах. Якщо ви оберете для себе вірний напрямок – все буде добре складатись.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини