П’ятниця, 27 Січня, 2023

Гороскоп на 12 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро: що на вас чекає в середу

Овен

Карта Дурень
Карта Дурень

Карта 12 січня – Дурень. Всеедині вас сидить маленька дитина, яку вже давно пора прогнати зі свого життя. Сьогоднішній день проллє вам світло на реальне життя, зверніть на це свою увагу.

Телець

Карта 12 січня – Король мечів. У вас цього дня буде якась серйозна розмова. Саме вона розставить ваше життя на полички, які пустують, але обережно поставтеся до подарунків долі.

Близнюки

Карта 12 січня – Самітник. Карта говороить про те, що цього дня вам краще побути наодинці з собою, або в невеличкій компанії. Це допоможе вам розібратися з думками.

Рак

Карта 12 січня – Стриманість. Вам потрібно правильно розставити пріоритети та зрозуміти, чого ви хочете від життя. Якщо не знаєте самі – запитайте поради у вашої другої половинки, вам точно підкажуть, як краще.

Лев

Карта 12 січня – Королева жезлів. Цього дня ви можете дуже сильно надихнутись на лідерство, адже ця якість у вас в крові. Вам потрібно йти вперед і показувати всім, що ви здатні на більше, ніж вам пропонують.

Діва

Карта 12 січня – П’ятірка пентаклів. Ви часто слухаєте своє серце та емоції, ніж холодний розум. Через це ви можете втратити щось матеріальне для вас, але відшукати духовне.

Терези

Карта 12 січня – Трійка мечів. Ви хочете досягти якогось ідеалу, який для вас є недоступним. Візьміть себе в руки та тверезо оцініть ситуацію, що склалася. Можливо, ви побачите, що все не так, як вам здається.

Скорпіон

Карта Верховна жриця
Карта Верховна жриця

Карта 12 січня – Верховна жриця. Ви дуже терплячі, мудрі, віддані та вірні люди. Сьогодні вам знадобиться одна з цих навичок, навіть якщо ви можете подумати, що це не так.

Стрілець

Карта 12 січня – Королева жезлів. Сьогодні вам до всього потрібно відноситися з благородством та справедливістю. У вас врівноважений характер і ви можете домовитися самі з собою про будь-що. Така особливість подіє й на інших людей.

Козеріг

Карта 12 січня – Трійка кубків. Ви нарешті зрозумієте, що вам потрібно робити у стосунках та житті в загальному. Не сходьте з наміченого курсу, це принесе вам свої плоди.

Водолій

Карта 12 січня – Дев’ятка пентаклів. Ця карта вважається фінансовим магнітом, гроші цього дня потечуть рікою. Купіть лотерейний квиточок, раптом це розповсюдиться на такі дрібниці і ви виграєте мільйон.

Риби

Карта 12 січня – П’ятірка кубків. У вас зараз важкий період, але після нього на вас чекає біла смуга. Потерпіть ще трохи, скоро минуле відпустить вас і все буде добре.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини