П’ятниця, 27 Січня, 2023

Гороскоп на 24 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро: що на вас чекає у цей день

Овен

Карта 24 січня – Імператор. Вам потрібно перестати думати лише про себе, ваш егоїзм не призведе ні до чого хорошого. Подумайте про тих, хто для вас не байдужий.

Телець

Карта 24 січня – Лицар Жезлів. Ви боїтеся зробити крок на зустріч. На зустріч чому – знаєте лише ви. Не виніть себе за те, чого не спробували, краще зробити і дивитись на результат.

Близнюки

Туз Пентаклів
Туз Пентаклів

Карта 24 січня – Туз Пентаклів. У вас за картами сьогодні дуже простий день. Придивіться до людей з вашого оточення і подумайте, хто для вас близький, а хто не дуже.

Рак

Карта 24 січня – Сімка кубків. Вам потрібно зробити кардинальні зміни у собі. Пофарбувати волосся? Чому ні. Зробити новеньке тату? Так. Ви самі керуєте власним життям.

Лев

Карта 24 січня – Десятка пентаклів. Вам небхідно зробити зміни стосовного вашого особистого життя та роботи. Якщо робота вас не влаштовує – змініть її. Якщо в стосунках ви вже не можете – закінчуйте їх, або поговоріть зі своїм партнером.

Діва

Карта 24 січня – Десятка мечів. Вам потрібно точно добряче відпочити. Ви себе занадно перевантажили непотрібними справами. Якщо вас критикують – прислухайтеся до порад ,але не грубіть.

Терези

Карта 24 січня – Трійка Жезлів. Вам потрібно бути обережним у своїх висловлюваннях. Ви можете когось образити своїми словами, але вам не буде так здаватись.

Скорпіон

Карта 24 січня – П’ятірка Кубків. Вам потрібно припинити думати про минуле. Ви самі зробили так, як є і якщо ви можете щось виправити, то зробіть, але перестаньте шкодувати про щось.

Стрілець

Карта 24 січня – Трійка пентаклів. Ви сьогодні керівник будь-якого процесу. Продовжуйте в тому ж напрямку.

Козеріг

Туз Мечів
Туз Мечів

Карта 24 січня – Туз Мечів. Не бійтеся змінюватися на краще. Відкрийте перед собою двері з новими можливостями і все буде добре. Не думайте сьогодні ні про кого, крім себе.

Водолій

Карта 24 січня – Король Пентаклів. Сьогодні ви будете доводити свою правоту, але стійте на своєму, не потрібно поступатися. Це ризик, але він того вартий.

Риби

Карта 24 січня – Четвірка Жезлів. Сьогодні вам потрібно провести час наодинці. Відмовтесь від вечірок, побудьте із собою.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини