Місячний посівний календар-2023: що можна робити на дачі, а що ні. Поради астрологів на 21-28 листопада

Місячний посівний календар стає дедалі популярнішим серед дачників і тих, хто вирощує рослини на підвіконнях. Давайте ж зазирнемо в нього і подивимося, що радять астрологи на найближчі 7 днів?

Як показує Місячний посівний календар, небесне тіло продовжує перебувати (з 14-го числа – прим.) у зростаючій фазі до 26 листопада включно, після чого – 27 листопада – закономірно настає повний Місяць, який переходить у спадну фазу.

Найсприятливіші дні в цей період: 21, 22, 26 і 28 листопада.

Саме ці дні, як стверджують астрологи, найсприятливіші для активних робіт у саду, на городі та, звісно ж, у теплицях.

Поради астрологів на 21-28 листопада
Поради астрологів на 21-28 листопада

Взагалі період з 21 по 28 листопада варто розглядати, як досить підходящий для проведення будь-яких сільгоспробіт. Якщо ви плануєте вирощувати мікрозелень, садити насіння культур на розсаду або зайнятися пересадкою декоративних рослин, то сміливо беріться за реалізацію своїх планів – Місяць сприятиме здоровому росту рослин, гарному їхньому розвитку, а отже, – і відмінному врожаю.

21-26 листопада – рекомендуємо висаджувати озимі цибулю і часник, а також цибулю-порей.
21-25 листопада – займіться посадкою руколи, кропу, петрушки, шпинату і фенхелю.

Безумовно, є один виняток – 27 листопада – день, який краще провести вдома і вже точно не за роботами на дачних ділянках.

Загалом же кінець листопада, як період, що межує між осінню і зимою, надає унікальні можливості для підготовки ґрунту до майбутнього сезону. Тому, якщо у вас ще не було часу цим зайнятися на дачі, не пропустіть, так би мовити, останню можливість перед заморозками.

Крім того, це чудовий час для боротьби з городньо-садовими шкідниками, обрізки дерев і чагарників, створення для дерев захисних бар’єрів від гризунів, миття й обробки теплиць.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини