Лише 2 ложки – і навіть найбрудніша ванна стане, як нова: жодної іржі та нальоту – бездоганна чистота

Неймовірно чиста та сяюча ванна – це бажання кожного, хто цінує затишок і комфорт. Та навіть сильні забруднення легко прибрати, якщо скористатися простими, але справді дієвими домашніми засобами.

У цьому матеріалі досвідчені господині розповіли, як всього лише за лічені хвилини легко очистити навіть найбруднішу ванну до її первісного білосніжного стану.

Зокрема, після застосування цього чудо-лайфхаку надокучлива іржа, жовтизна, наліт і пліснява зникнуть просто на очах. І в цьому вам, звісно ж, допоможуть найпростіші й найдоступніші засоби, які майже завжди знайдуться в арсеналі кожного.

За словами експертів, для того щоб приготувати ефективний очищувальний розчин, спершу потрібно змішати дві столові ложки кальцинованої соди, дві столові ложки харчової соди та одну столову ложку оцту. Далі отриману пасту необхідно нанести на стінки ванни, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам. Засіб рекомендується залишити орієнтовно на 10-15 хвилин.

Господині розповіли, як швидко очистити ванну від жовтизни
Господині розповіли, як швидко очистити ванну від жовтизни

Тим часом слід налити в будь-який зручний посуд дві столові ложки білизни та нанести її за допомогою губки або щітки поверх пасти з содою та оцтом. Після цього, приблизно через 10 хвилин, необхідно все змити теплою водою. Ви відразу ж помітите, як ванна засяє, неначе нова, та засліпить кришталевою чистотою.

Однак досвідчені господині наголошують, що цей метод очищення не підходить для акрилових ванн, адже вони вимагають більш делікатних засобів. Тому для того, щоб очистити акрилову ванну, варто наповнити її гарячою водою температурою 50 градусів, висипати туди 100 грамів лимонної кислоти, а потім розмішати все до повного розчинення кристалів і залишити на одну годину. Після завершення зазначеного часу вам залишиться лише спустити воду, сполоснути ванну та позбутися залишків рідини за допомогою м’якої тканини.

Таким чином, навіть найбруднішу ванну можна очистити до білосніжного стану, використовуючи перевірені домашні засоби. Але пам’ятайте, що важливо враховувати тип покриття: для емалі підходять активні суміші, тоді як акрил потребує м’якого, делікатного догляду.

Популярне

Подібні новини