Виявляється, далеко не кожна господиня знає, що пральна машина, як і абсолютно будь-який інший прилад, потребує проведення ретельного очищення від забруднень.
В іншому разі на механізмах осідає наліт, з’являється пліснява, і білизна після прання зовсім не пахне свіжістю. Чистити пральну машину рекомендується один раз на кілька місяців. Цього буде цілком достатньо для того, щоб підтримувати прилад в ідеальній чистоті.
Спершу потрібно перевірити барабан пральної машинки на наявність білизни – важливо врахувати, що якщо вона там залишиться, то буде зіпсованою. Далі у відсік для порошку слід висипати 75 грамів звичайної лимонної кислоти. Після цього досвідчені господині рекомендують запустити тривале прання із замочуванням при температурі від 90 градусів.

Такий режим потрібен для ефективної дії засобу, адже він швидко та якісно розчиняє забруднення під час тривалого впливу гарячої води. Після закінчення прання вам залишиться лише дуже ретельно протерти всі відсіки та деталі пральної машини, щоб у них раптом не залишилося лимонної кислоти.
Потім під низ машинки потрібно постелити будь-який старий рушник та відкрити відсік, де розташований зливний фільтр. Але варто бути готовими до того, що під час витягування фільтра на рушник витечуть чорні “пластівці” бруду. Звісно, це видовище неприємне, та й запах також відповідний. Отвір фільтра рекомендується протерти за допомогою вологої серветки, а сам фільтр промити під краном і повернути на місце.
Тепер пральну машину слід запустити на коротке прання з порошком – це допоможе змити залишки забруднень. У барабан можна покласти пару старих рушників, щоб не утворювалося зайвої піни. Після прання необхідно виставити подвійне полоскання. Коли цикл завершиться, фахівці радять залишити пралку відкритою орієнтовно на добу, щоб вона дуже добре провітрилася.