Секрети прання, які знають лише працівники готелів: покоївки розповіли, чому білизна в готелях завжди, як нова

Усі ми бодай раз у житті були в готелях. А чи помічали ви перед тим, як іти спати, що постільна білизна там виглядає, як нова, ніби її щойно придбали?

Усі ми, коли зупиняємося у готелі, помічаємо, якою неймовірною там є постіль. Виникає відчуття, ніби щоразу адміністрація готелю використовує нову постільну білизну, проте ми розуміємо, що це не так.

Річ у тому, що під час прання працівники готелю використовують спеціальні секрети, про які довго не хотіли розповідати. Однак, ми поділимось з вами тонкощами того, як зберегти початковий вигляд вашої постільної білизни. До речі, це ж стосується халатів та рушників.

Що варто зробити, аби ваша постіль виглядала, як нова?

Навряд чи у вас вдома є можливість щоразу використовувати новий комплект постільної білизни. Тоді почніть догляд за нею з перших кроків прання.

Першим та важливим етапом є сортування. Білизну необхідно розділити за кольором, розміром та типом. Тобто у вас має бути не одна купка того, що треба випрати, а окремо дрібне, велике, навіть рушники та постіль не складайте разом.

Ці поради збережуть вашу постіль, як нову
Ці поради збережуть вашу постіль, як нову

Наступний крок — завантаження пратися. Важливо при цьому не перевантажувати барабан пральної машинки, адже тоді постільна білизна гірше відмиється, мийні засоби можуть осісти на волокнах тканини, через що білизна не прослужить вам довго.

Працівники готелів зазначають, що п’ята частина барабана має бути вільною (якщо постільна білизна синтетична, то пральну машинку залиште вільним наполовину, а якщо з вовни — то барабан пралки варто завантажувати на третину), а дверцята вільно зачинятися.

Також важливо підібрати правильну температуру. Бавовну та льон періть за 90 градусів, синтетику — до 60, пофарбовану тканину — до 40, а максимальна температура, за якої можна прати шовк, це 30 градусів.

А для того, щоб зберегти пухнастість рушників, замість кондиціонера для прання використовуйте оцет. Для одного разу досить буде 50 мл.

Останнім важливим кроком під час всіх циклів прання, що допоможе зберегти вашу постільну білизну, як новою, є сушіння.

Це варто робити на свіжому повітрі, однак, якщо такий варіант недоступний, то використайте сушарку. Аби речі не розтягнулися, повісте їх сушитися горизонтально. І, аби постільна білизна прослужила вам якомога довше, не затягуйте з її пранням.

Популярне

Подібні новини