Звичайна білокачанна капуста, за словами науковців, містить просто неймовірно велику кількість корисних мікроелементів і вітамінів. Якщо додавати такий нехитрий інгредієнт до салатів або повноцінних страв, ви можете збагатити свій організм великою кількістю необхідних йому речовин. Ба більше, коли мова йде про самостійно вирощену капусту, її користь можна легко помножити на два.
Як і у випадку з усіма іншими культурами, за білокачанною капустою потрібен особливий догляд. Зокрема, важливо знати, як правильно та коли саме потрібно висаджувати рослину у відкритий ґрунт. Білокачанна капуста відрізняється гарною врожайністю та невимогливістю до довгого зберігання. Втім, аби отримати щедрий і якісний врожай, потрібно знати деякі нюанси.
Насіння пізньої капусти сіють на розсаду у квітні, а вже через 40-45 днів рослина готова до пересаджування у відкритий ґрунт. Зазвичай пізню капусту пересаджують у землю в травні, втім цілком нормально продовжувати цей процес до середини та навіть кінця червня. Хай там як, але враховуйте найголовнішу умову – для пересаджування рослини у відкритий ґрунт температура землі має бути щонайменше 10 градусів тепла.
Загалом існує декілька схем, як висаджувати пізню капусту у відкритий ґрунт. Зазвичай досвідчені городники роблять відступ у 50 сантиметрів між рядками культури. А от відстань між кущами повинна бути не менше ніж 30 сантиметрів.
Крім того, слід зазначити, що досвідчені городники обирають для вирощування саме пізню капусту не через її чудові характеристики та корисність, але й через те, що ця культура є абсолютно непримхливою. Така капуста чудово росте як на низинах, так і на важких ґрунтах, багатих на органічні добрива. Ба більше, для того, щоб отримати хороший урожай, посадіть пізню капусту після ранніх огірків або картоплі.