Вже зараз підбираю рослини для власного саду на балконі: готуюсь проводити осінь у квартирі

Оранжерея на балконі - це захоплюючий та корисний проект для всіх, хто мріє про власний міні-сад у міських умовах. Які ж квіти краще обрати для цього?

Вирощування різноманітних квітів у домашніх умовах може не тільки прикрасити ваш простір, але й створити зону відпочинку та спокою. Отож, давайте дізнаємось про деякі популярні квіти, які ідеально підходять для створення оранжереї на балконі.

Герань

Герань – це одна з найпопулярніших рослин для вирощування вдома. Вона дуже невибаглива до догляду, має яскраві та різноманітні квіти, а також приємний аромат. Герань може ростити в горщиках або горизонтальних горщиках для підвісних рослин.

Пеларгонія

Ця рослина також належить до роду гераней, але відрізняється приємним ароматом листя. Існують різні види пеларгоній з різними ароматами, такі як лимон, м’ята, троянда тощо. Вони можуть служити природним ароматизаторами для вашого простору.

Фуксія

Фуксія – це квітка з яскравими квітами, що дуже ефектно виглядають на балконі. Вона потребує півтіні та регулярного поливу. Фуксія може бути розміщена в горщиках або підвішена на горизонтальних підвісах.

Які рослини краще обирати, якщо хочеться у квартирі на балконі сад
Які рослини краще обирати, якщо хочеться у квартирі на балконі сад

Лобелія

Лобелія – це низькоросла рослина з дрібними квітами, яка дуже популярна для створення каскадних композицій на балконі. Її волокнисті гілки з дрібними квітами створюють ефектний вид.

Пеларгонія Зонова

Це ще один вид герані, який має округлі, масивні листя та яскраві квіти. Пеларгонія зонова може бути вирощена в горщиках або висячих горщиках для створення каскадних композицій.

Маргаритка

Маргаритка – це рослина з великими, білими квітами, які дуже схожі на квітку маргаритки. Вона вимагає більше сонячного світла, але при правильному догляді принесе вам радість своїми чудовими квітами.

Які кімнатні квіти прикрасять ваш дім та принесуть затишок
Які кімнатні рослини прикрасять ваш дім та принесуть затишок

Петунія

Петунія – це ще одна квітка, яка часто використовується для створення каскадних композицій. Вона має широкий спектр кольорів та дуже витривала до погодних умов.

Завдяки цим квітам, ви зможете створити атмосферу природи прямо на своєму балконі. Не забудьте дотримуватися рекомендацій щодо поливу, добрив та освітлення, а також насолоджуйтеся чарівною красою вашої власної оранжереї!

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини