Озима цибуля та часник
Озима цибуля – один з найкращих варіантів для вересневої посадки. В спеціалізованих магазинах ви можете з легкістю знайти саме той сорт, який вам потрібен. Висадка такої цибулі відбувається на третьому тижні вересня, а збір врожаю починається в липні наступного року. Що стосується часнику, то тут також все просто. Висадку проводять з кінця вересня, але врожай можна збирати вже у листопаді.
Петрушка
Це ідеальна рослина для осіннього посіву. Петрушка дуже стійка до морозів, але візьміть до уваги те, що краще сіяти насіння вдвічі більше, ніж зазвичай, бо після зимування вона може погано вродити. В такому випадку краще перестрахуватися.

Редиска
Переваги редису в тому, що восени значно зменшується кількість шкідників, які можуть зіпсувати врожай. Редис надзвичайно добре переносить морози, тому можна з легкістю посадити як скоростиглі, так і довгостиглі сорти цього продукту. Перший врожай гарантовано дозріє через 2-3 тижні.
Полуниця
Полуниця, як не дивно, краще приживається саме під час осінньої посадки. Ви можете отримати врожай солоденької ягоди вже на початку наступної весни, якщо зробити посадку саме у вересні. Дуже важливо зробити це до приходу сильних заморозків. В іншому випадку буде проблемно виростити полуницю без великої кількості добрива.

Салат
Крес-салат, салат-латук та рукола не бояться низької температури. Переваги цієї зелені в тому, вона швидко дає врожай і не боїться холодів. Важливо звернути увагу на те, що саме ця зелень “висмоктує” з ґрунту поживні речовини, тому перед посадкою землю потрібно як слід наситити різноманітними комплексними добривами.