ТОП-5 найкращих сортів яблунь, які ідеально вродять в українському кліматі: швидко дають солодкий врожай

Українська земля завжди славилася квітучими яблунями. Розповідаємо про найбільш родючі сорти дерев, які точно не лишать вас без солодкого врожаю.

Здається, яблуня — найпростіше дерево для вирощування в Україні. Рекомендуємо розглянути ТОП-5 найкращих сортів цих рослин, які ідеально вродять у нашому кліматі та не будуть викликати у вас, як садівника багато турбот.

На першому місці в рейтингу — сорт “Антонівка”. Ці яблука відомі своєю стійкістю до морозів та неймовірною солодкістю. Вони добре приживаються в українських садах та завжди радують багатою врожайністю. Дерева ростуть на нашій землі дуже швидко.

Садівник назвав ТОП-5 сортів найродючіших яблунь

На другому місці — сорт “Голден Делішес”. Ця садовина славиться своєю солодкістю та ароматом. Вони легко зберігаються та використовуються для виготовлення соків і десертів. Їх можна вживати, як і самостійну страву.

Сорт “Фуджі” займає третє місце в нашому рейтингу. Плоди володіють надзвичайно солодким смаком та гарною стійкістю до хвороби, що робить їх відмінними для вирощування в Україні.

Садівник назвав ТОП-5 сортів найродючіших яблунь

На четвертому місці — сорт “Джонаголд”. Ці яблука вражають своєю солодкістю та соковитістю. Вони ідеально підходять для вживання у свіжому вигляді та для приготування варення. Крім цього плоди настільки багато дають соку, що їх можна використовувати у приготуванні смузі та фрешів.

Завершує наш рейтинг сорт “Ред Делішес”. Він відомий своєю неймовірною солодкістю та апетитною червоною шкіркою. Вони відмінно ростуть в українських умовах і завжди радують господарів великим та смачним врожаєм.

Отже, українські садівники мають можливість вибрати серед цих п’яти найкращих сортів яблунь, які з гордістю приносять солодкі та смачні плоди у свої сади та гаї.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини