Які квіти краще сіяти на ділянці перед сильним похолоданням: не вирощуйте зайву розсаду на городі

Коли природа починає готуватися до зими, квіти можуть бути приємним видом для очей та нагадувати про теплі пори року. Деякі види цвітуть восени і навіть до перших заморозків.

Корінна система квітів може допомогти підтримувати структуру грунту та запобігати ерозії, особливо восени, коли грунт часто вразливий. Квіти можуть приваблювати корисних комах, таких як бджоли та метелики, які грають важливу роль у запиленні рослин. Рослини в саду можуть створювати атмосферу спокою та гармонії в вашому саду, роблячи його приємним місцем для відпочинку та відповідаючи настрою сезону.

Посадка квітів на ділянці перед похолоданням може надати вашому саду або природньому ландшафту додатковий колір та красу. Редакція сайту Добрі новини підготувала список квітів, які можна посадити в садку без шкоди своїй ділянці.

  • Хризантеми: Ці квіти часто асоціюються з осінню і доступні в різних кольорах і формах. Вони дуже популярні для оздоблення саду восени.
  • Астри: Астри теж цінуються за свою осінню красу. Вони доступні в багатьох варіаціях кольорів і можуть додати яскраві акценти в саду.
  • Вербена: Вербена має дуже стійкі квіти, які процвітають до морозів. Вона доступна в різних кольорах і є дуже витривалою.
Які квіти найкраще садити перед морозами
Які квіти найкраще садити перед морозами
  • Маргаритки: Маргаритки — це ще один варіант квітів, які можна висаджувати восени. Вони мають світлі і веселі квіти.
  • Нарциси і тюльпани: Хоча ці квіти зазвичай цвітуть весною, ви можете висаджувати їх цією порою року, щоб на весну на ділянці було багато квітів.
  • Петунії: Деякі сорти петуній можуть цвісти до пізньої осені, додаючи барви в саду.
  • Гірчиця: Квіти гірчиці можуть бути невеликими, але гілки з цими квітами можуть додати текстуру та інтерес до саду.
  • Календула: Ці яскраві квіти дуже популярні для декорування саду восени. Вони також використовуються в медицині та косметології.
Найкращі квіти для посіву перед зимуванням
Найкращі квіти для посіву перед зимуванням
  • Лілії: Деякі сорти лілій можуть бути посаджені восени і цвісти в наступному році.

Перед висадкою будь-яких квітів важливо враховувати вимоги щодо грунту та освітлення, а також зону морозостійкості для вашого регіону. Заплануйте дизайн саду так, щоб квіти виглядали красиво і легко доглядалися протягом всього сезону.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини