Орхідеї будуть цвісти довго та рясно: просто потерла і полила цим засобом. Дякую за цю хитрість сусідці

Вирощування орхідеї вдома може бути захоплюючим і задовільним заняттям. Орхідеї - це гарні квіти, але вони можуть бути трохи вимогливі щодо догляду.

Розмістіть орхідею в яскравому, але розсіяному світлі, далеко від прямих сонячних променів. Вікно східні або західні сторони часто підходить. Орхідеї зазвичай комфортно при температурі від 18°C до 24°C вдень і від 13°C до 18°C вночі. Забезпечте їй нічний спад температури. Орхідеї потребують високої вологості. Регулярно обприскуйте рослину чистою водою або розмістіть під нею містечко з водою, щоб створити вологий мікроклімат. Важливо уникати стоячої води навколо коренів.

Годуйте орхідею добривом для орхідеї або іншим спеціальним добривом для епіфітних рослин. Робіть це під час активного росту, зазвичай один раз на місяць. В якості добрива можна використати яєчну шкаралупу. Її потрібно добряче прокипʼятити, дати вистигнути та полити ваші квіти. Також хорошим варіантом натуральної та бюджетної підгодівлі стане вода після варіння рису або картоплі.

Підживлення для орхідей, аби вони цвіли краще
Підживлення для орхідей, аби вони цвіли краще

Якщо вдома є коровʼяче молоко – вам дуже пощастило. Це ідеальний протигрибковий засіб для будь-якої рослини. Все, що потрібно – просто розвести молоко з водою і підживити ваші рослини вдома. Пересаджуйте орхідею кожні 1-2 роки, коли корені стають перетятими або виростають за горизонтальну поверхню горщика. Використовуйте спеціальний субстрат для орхідеї.

Забезпечте гарний дренаж для горщика, щоб уникнути перевищення вологості в грунті. Після цвітіння видаліть старі квітколожа, залишаючи 1-2 бруньки. Це допоможе стимулювати наступне цвітіння. Регулярно перевіряйте рослину на наявність шкідників або хвороб і вчасно вживайте заходи для їх лікування. Взимку орхідея може впасти в період спокою, коли її потреби в воді та добривах менше. Вода і підживлюйте рослину обережно.

Ці поради можуть допомогти вам вирощувати здорову і красиву орхідею вдома. Зауважте, що різні види орхідеї можуть мати свої власні вимоги до догляду, тому корисно з’ясувати конкретні потреби вашої рослини.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини