Насипала це восени в теплицю, де росли помідори: стрибаю від результату. Родючість землі зросла до максимуму

Всього одна хитрість допоможе швидко відновити потенціал ґрунту, на якому росли помідори. Розповідаємо про дієве добриво, яке зробить землю знову родючою

Осінь – тривала у порівнянні з весною пора. Зараз можна не поспішати, зробити максимум корисних справ у саду та на власному городі. Основну увагу слід звернути на ґрунт у теплицях та парниках. Експерти зазначають, що потрібно обов’язково внести потрібні для майбутнього врожаю добрива. Весною зазвичай мало часу, тому постарайтеся зробити восени максимальний обсяг робіт. Наприклад, не забудьте відновити потенціал землі в теплиці та парниках після помідорів.

Які добрива внести після помідорів

Томати активно витягують із ґрунту, в якому ростуть, калій, фосфор та азот. З осені досвідчені городники та ті, хто вже не перший рік вирощують популярну культуру, рекомендують вносити добрива саме з цими елементами. Так ви зможете відновити ослаблений ґрунт та виключити потребу дотримуватись сівозміни.

Експерти назвали найкраще добриво, яке потрібно вносити після помідорів у теплиці
Експерти назвали найкраще добриво, яке потрібно вносити після помідорів у теплиці

Так, найкраще, вважають експерти, додавати на грядку перегній, перепрілий коров’як, торф і пісок. Ці натуральні добрива зроблять ґрунт пухким і родючим. Якщо ви любите мінеральні добрива, є варіант для вас. З мінеральних підживлень найкраще вносити суперфосфат, з розрахунку 2 столові ложки на 1 метр землі, калімагнезію також 2 столові ложки та доломітове борошно, для розкислення, по 1 склянці на 1 квадратний метр. Якщо є зола, то варто додати в землю з осені і її.

Якими добривами підгодувати ґрунт у теплиці після вирощування помідорів
Якими добривами підгодувати ґрунт у теплиці після вирощування помідорів

Варто зазначити, що досвідчені городники рекомендують не тільки вносити добрива, але й проводити інші процедури з догляду за своєю ділянкою. Йдеться, наприклад, про висадку сидератів. Вони не дадуть бур’янам заполонити землю, розпушать ґрунт, і після закладання в землю, наситять її величезною кількістю поживних речовин, а передусім, звичайно, азотом. Підійде люпин, редька олійна, гірчиця, фацелія та інші сидерати. Коли вони підростуть до 25 см, скосіть їх і загорніть у землю.

Популярне

Подібні новини