Більше не купую у магазині “хімозний” засіб для миття посуду: роблю вдома сама не менш ефективне миюче

Комусь миття посуди не подобається, а хтось робить це просто та без зайвого клопоту. Пропонуємо самостійно приготувати мийний засіб для посуду, який легко та без шкоди для здоров'я очистить бруд

У сучасних магазинах представлена величезна кількість різних засобів для миття посуду. Їхня ефективність та якість різна, але поєднує їх одне – все це хімія. Загалом, магазинні засоби для миття посуду є багатокомпонентною сумішшю різних штучних хімічних речовин, барвників та ароматизаторів, які далеко не завжди повністю змиваються з поверхні посуду, а отже, можуть потрапляти в їжу. Разом із тим, ефективність більшості з таких засобів залишає бажати кращого.

Як зробити натуральний мийний засіб

Значно краще та безпечніше приготувати ефективний домашній засіб для миття посуду самостійно та з натуральних компонентів. Натуральне миюче буде набагато краще відмивати жир та інші забруднення з посуду, видаляти бактерії, не завдаючи шкоди здоров’ю.

Як швидко приготувати натуральний мийний засіб для посуду без хімії
Як швидко приготувати натуральний мийний засіб для посуду без хімії

Готується домашній засіб для миття посуду дуже легко. Для цього вам знадобиться звичайна харчова сода, порошок сухої гірчиці та рідке господарське мило. До речі, мило можна взяти й дігтярне.

У миску насипаємо 2-3 столові ложки соди, додаємо 1-2 ложки гірчичного порошку, доливаємо трохи води та вимішуємо до стану пасти. Також, за бажання, ви можете додати ще й ложку солі – це посилить ефективність засобу. Тепер доливаємо рідке господарське мило – приблизно 200 мілілітрів. Ретельно вимішуємо, щоб маса стала однорідною.

З яких компонентів можна приготувати домашній мийний засіб для посуду
З яких компонентів можна приготувати домашній мийний засіб для посуду

Перекладаємо приготовлений засіб у зручну місткість. Для очищення посуду достатньо нанести невелику кількість засобу на губку чи щітку. За наявності нагару або стійких забруднень можна нанести на них свій домашній засіб, попередньо змочивши поверхню водою, залишити на 20-30 хвилин. Натуральне миюче добре змиває з посуду бруд та не залишається на поверхні тарілок чи сковорідок після ополіскування. Найголовніше – у ньому немає шкідливої хімії.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини