Ви точно робили це не правильно: як вивести кулькову ручку навіть зі світлого одягу без зайвого клопоту

Чорнило дуже складно випрати навіть з другого разу, годі вже говорити про одноразове прання. Досвідчені господині користуються одним перевіреним засобом.

Ніколи не знаєш, коли ручка в кишені може протікти на одяг чи випадково залишити слід на одязі під час роботи. Такі плями досить складно вивести з вбрання, а якщо вам “пощастило” і пляма залишилася на білому одязі – зробити це майже неможливо. Редакція сайту Добрі новини дізналася одну маленьку хитрість, яка допоможе вам полегшити прання.

Щоб вивести сліди від кулькової ручки з одягу, слід діяти якнайшвидше, оскільки чим раніше ви почнете видалення плями, тим ефективніше результат буде. Уникайте тертя або натискання на пляму, оскільки це може призвести до того, що пляма розмокне і потрапить на більшу площу тканини.

Спробуйте видалити пляму за допомогою спеціальних засобів для видалення плям або плямовивідників, які містять розчинники. Нанесіть невелику кількість засобу безпосередньо на пляму, а потім витріть її м’якою ганчіркою або ганчіркою. Промокніть білу ганчірку або губку звичайним спиртом. Потріть пляму, починаючи з країв і рухаючись до центру. Не натискайте сильно.

Як швидко та ефективно позбутися плям від кулькової ручки
Як швидко та ефективно позбутися плям від кулькової ручки

Перед використанням будь-яких засобів перевірте їх на кольорову стійкість тканини. Невеликий тест на невидимій ділянці допоможе уникнути появи нових плям. Після використання засобу або спирту прати одяг, як зазвичай. Перевірте, чи пляма повністю зникла перед тим, як висушити або прасувати одяг. Якщо пляма залишається, не сушіть або не прасуйте, оскільки тепло може закріпити пляму.

Нагадаємо, що ефективність методів може залежати від типу тканини та кольору одягу, тому завжди слід робити тест на невеликій, невидимій ділянці перед використанням будь-яких засобів.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини