Посадила кріп в горщику за цією техннологією і виріс пишним за кілька днів: вирощування в домашніх умовах

Під час різкого похолодання вирощування зелені на власній ділянці стає майже неможливим. На щастя, організувати невелику грядку можна в себе на підвіконні.

Спосіб посіву кропу в банці, що називається “букетний спосіб”, є цікавим і ефективним способом вирощування кропу вдома. Цей метод дозволяє вирощувати кроп в контейнерах, таких як банки, з більшою кількістю рослин на одній площі і забезпечує зручність в догляді. Редакція сайту Добрі новини підготувала детальну інструкцію посіву.

Вам знадобиться:

  • Банки або горщики з дном для водостоку.
  • Земля для посадки.
  • Насіння кропу.
  • Вода.
Як виростити кріп вдома букетним методом
Як виростити кріп вдома букетним методом

Спосіб приготування:

Обирайте банки або горщики з дном для водостоку. Важливо, щоб вони були добре вимиті та висушені перед використанням. Додаємо добру садову землю до контейнера. Залиште приблизно 1-2 см вільного простору від верхнього краю для поливу. Вибираємо місце для посіву насіння. В цьому методі ви можете рівномірно посіяти кілька насінин на одному місці, декілька сантиметрів одне від одного. Точна кількість насінь залежить від розміру банки або горщика.

Засипте насіння шаром землі, приблизно 1-2 см висотою. Легко зволожте грунт. Розташуйте банки чи горщики на відстанях одна від одної, так, щоб вони створювали “букет” з кропу. Ростіть кроп в добре освітленому сонцем місці . Підтримуйте регулярний полив, але уникайте перенасичення ґрунту водою, щоб уникнути гнилості коренів.

Після сходів кропу можна розріджувати рослини, залишаючи найсильніші і найздоровіші, щоб кожному рослині було достатньо місця для зростання. Після того, як кроп виросте, ви можете зрізати листя і використовувати його для приготування страв. Букетний спосіб посіву кропу у банках дозволяє ефективно використовувати обмежену площу і вирощувати кріп вдома весь рік.

Експерти розповіли, як правильно висаджувати кріп на підвіконні
Експерти розповіли, як правильно висаджувати кріп на підвіконні

Поради для вирощування

Використовуйте добре дренований грунт для вирощування кропу. Можна використовувати універсальний грунт для рослин або спеціальний грунт для трав. Посійте насіння на глибину близько 1-2 см від поверхні грунту. Кріп можна вирощувати з насіннями або придбати вже готову розсаду.

Кріп потребує достатньої кількості світла. Розмістіть горщик в яскравому місці, де рослина отримуватиме принаймні 6-8 годин світла на день. Кріп є теплолюбною рослиною. Зберігайте температуру навколишнього повітря в межах 18-24°C. Поливайте рослину регулярно, тримаючи грунт вологим, але не переосушеним. Уникайте надмірної вологості, оскільки це може спричинити гниль коріння.

Застосовуйте добрива для трав або універсальні добрива для рослин за рекомендацією на упаковці. Періодично обрізуйте верхівки кропу для стимуляції росту та більшого видозмінення. Спостерігайте за можливими шкідниками та захищайте рослину, якщо це необхідно.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини