Рицинова олія – справжній чудодійний засіб: коштує копійки, а користі приносить у сто разів більше

Хоча рицинова олія має багато корисних властивостей, важливо враховувати, що вона містить рицин, отруйну речовину. Тому важливо використовувати тільки високоякісні продукти.

Рицинова олія – це рослинна олія, яка виготовляється з насіння рослини рицинуса (Ricinus communis). Рицинус – це велика однорічна рослина, поширена в тропічних і помірних регіонах. Олія, отримана з насіння рицину, має безбарвний або слабо жовтуватий колір та легкий специфічний запах.

Основні характеристики рицинової олії

  • Високий вміст рицинолевої кислоти. Це основна жирна кислота, яка знаходиться в рициновій олії і має унікальні властивості.
  • Стійкість до окислення. Рицинова олія є стійкою до окислення, що дозволяє їй зберігати свої якості протягом тривалого періоду.
  • Широкий спектр застосувань. Ця олія використовується в різних галузях, включаючи харчову промисловість, медицину, косметику та промисловість.
В чому користь рицинової олії
В чому користь рицинової олії

Користь в побуті

Рицинова олія містить різні поживні речовини, які можуть поліпшити структуру волосся, зробити його міцнішим та більш здоровим. Масаж рициновою олією в шкіру голови може допомогти боротися з лупою та подразненням. Цей засіб може використовуватися для зволоження та живлення сухої шкіри. Застосування на пошкоджені або подразнені ділянки шкіри допомагає в їх відновленні. Рицинова олія може слугувати добрею основою для масажу, допомагаючи розслабити м’язи та поліпшити циркуляцію крові.

З додаванням ефірних масел рицинова олія може використовуватися для ароматерапії та створення приємного аромату. Також вона може використовуватися для ефективного видалення макіяжу, включаючи водостійкий. Використання рицинової олії на нігтях та кутикулі може допомогти зберегти їх у хорошому стані та уникнути лускатості. Деякі люди використовують рицинову олію як інгредієнт для приготування поживних масок для обличчя.

Переконайтеся, що обираєте високоякісну рицинову олію, яка не містить шкідливих домішок, і завжди проводьте тест на алергію перед використанням на великих ділянках шкіри.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини