Натуральні ароматизатори повітря в домашніх умовах: краще та дешевше, ніж в супермаркеті, а пахне неймовірно

Вибір ароматизатора та ароматів залежить від ваших уподобань та потреб. Важливо використовувати ароматизатори з обережністю, оскільки інтенсивне використання деяких ароматів може бути неприємним.

Ароматизатори здатні заповнити приміщення приємними ароматами, створюючи затишну та розслаблюючу атмосферу. Якщо в будинку є неприємні аромати, ароматизатор може допомогти їх замаскувати та змінювати їх бажаними запахами. Деякі аромати можуть впливати на емоційний стан людини. Наприклад, лаванда часто асоціюється з релаксацією, тоді як цитрусові аромати можуть підняти настрій. Ароматизатори з підсвічниками або відповідним дизайном можуть допомогти створити святкову атмосферу в будинку.

Ароматизатор на основі цитрусових та спецій

  • 1 цитрус (апельсин, лимон або лайм);
  • 2-3 палички кориці;
  • 1 ст. ложка гвоздики (цілі гвоздики);
  • Вода.

Наріжте цитрусові на тонкі кружечки або використовуйте луску цитрусових. Помістіть цитрусові, корицю та гвоздики в каструлю. Додайте воду так, щоб вона покривала інгредієнти. Поставте каструлю на плиту та доведіть воду до кипіння. Зменшіть вогонь, щоб варити на слабкому вогні протягом кількох годин, додаючи воду за потребою.

Природній освіжувач повітря
Природній освіжувач повітря

Ароматизатор на основі ванілі та апельсина

  • 1 апельсин;
  • 2 чайні ложки ванільного екстракту або 1 ванільна паличка;
  • Вода.

Наріжте апельсин на тонкі кружечки. Додайте апельсин та ваніль у каструлю. Залейте воду так, щоб вона покривала інгредієнти. Поставте каструлю на вогонь та доведіть воду до кипіння. Зменшіть вогонь і дайте ароматизатору варити на слабкому вогні протягом декількох годин.

Обидва ці способи можна налаштовувати, додаючи або віднімаючи інгредієнти відповідно до ваших вподобань. Освіжувач можна тримати на вогні протягом дня або використовувати в дифузорі чи глечику з водою.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини