Підкормка для груші, яка покращує врожайність: швидко, дешево та ефективно. Завжди підгодовую цим дерево

Найголовніша умова високої врожайності та смачних плодів – правильна та вчасна підгодівля дерев. Розповідаємо про дієве добриво, яке обов'язково потрібно дати своїй груші.

Для постійного та якісного плодоносіння груші обов’язково потрібно вчасно вносити необхідні для її росту мікроелементи та речовини. Кількість та смак плодів залежить від того, наскільки якісно власник плодового дерева доглядає за ним. Так, досвідчені садівники запевняють – попри розповсюджені завірення в тому, що груші не потрібна особлива увага, ви не зможете виростити смачні та соковиті плоди без вчасного внесення добрив.

Втім, витрачати купу грошей та часу на те, аби підгодувати своє плодове дерево, також необов’язково. Все, що вам потрібно – знати декілька простих порад, які точно стануть у пригоді під час весняної та літньої організації садової роботи. Пам’ятайте, що завдяки вчасно та правильно внесеній підкормці ви суттєво підвищуєте кількість врожаю, який згодом зберете.

Експерти розповіли про найкраще добриво для груші та інших плодових дерев у вашому саду
Експерти розповіли про найкраще добриво для груші та інших плодових дерев у вашому саду

У першу половину фази вегетації потрібно обов’язково підгодувати грушу азотом. Ця речовина відповідає за появу та розвиток зеленої маси на дереві. Починати вносити добрива, які містять цю речовину, ви можете вже на початку весняних місяців. Удобрювати дерево такими підкормками можна в будь-який період й аж до початку стадії цвітіння крони.

Якщо ви прихильник органіки, то варто пам’ятати, що натуральні добрива, у складі яких є азот, отримують завдяки природним процесам. Найпопулярнішим азотовмісним добривом є компост, але і тут важливо бути обережним та уважним – не у кожному виді компосту можна знайти необхідний для груші компонент.

Експерти розповіли, чим найкраще підгодувати грушу у весняний період
Експерти розповіли, чим найкраще підгодувати грушу у весняний період

Саме тому досвідчені садівники у цьому випадку радять використовувати мінеральні добрива, які можна придбати у спеціалізованих магазинах. Найчастіше власники плодового саду використовують сечовину або аміачну селітру. Останнього добрива потрібно всього 30 грамів на квадратний метр. Внесіть підкормку під час перекопування ґрунту біля ствола дерева.

Популярне

Подібні новини