Утеплення балкону за копійки: дізналася, як утримати тепло на балконі навіть в найлютіший мороз

Під час сильних морозів та холодів з балкону холод часто розповсюджується холод на всю квартиру. Існує кілька способів бюджетного утплення.

На балконі взимку може бути дуже холодно з кількох причин. Стіни та вікна балкону можуть бути погано утеплені або не мати достатнього шару ізоляції, що призводить до значних втрат тепла. Місцевий вітер, протяги та недоліки в конструкції можуть допускати холодне повітря на балкон, зменшуючи температуру. Якщо підлога та стеля балкону не утеплені належним чином, холод може проникати через ці поверхні.

Багато балконів не обладнані системою опалення, тому взимку тут може бути відсутній додатковий джерело тепла. Металеві чи скляні елементи балкону можуть швидко охолоджуватися в холодну погоду, роблячи поверхні холодними на дотик. Балкони з великою кількістю скла можуть впускати більше холодного повітря та втрачати більше тепла.

Зовнішня температура може бути низькою, і це також впливає на температуру на балконі. Для покращення теплового комфорту на балконі важливо вжити заходів щодо утеплення стін, вікон, підлоги та стелі, а також враховувати конструкційні особливості та місцеві погодні умови.

Як утеплити балкон в домашніх умовах
Як утеплити балкон в домашніх умовах

Утеплення в домашніх умовах

Встановлення склопакетів або теплих вікон допоможе утримувати тепло та знижувати втрати енергії. Якщо на балконі є двері, перевірте їх герметичність. Додаткове утеплення дверей може зменшити протяги та втрати тепла. Використовуйте утеплювачі або теплоізоляційні матеріали для утеплення стін балкона. Це може бути пінопласт, мінеральна вата, аерогель та інші матеріали.

Встановіть теплі занавіски або ролети, які можуть служити додатковим бар’єром проти холоду та вітру. Утепліть підлогу за допомогою килимів, ковроліну або навіть спеціальних матеріалів для утеплення підлоги. Якщо балкон має накриття, подумайте про утеплення його зверху. Це може бути теплоізоляційний матеріал або навіть додатковий шар покриття. Використовуйте теплові штори або штори для збереження тепла та зниження втрат енергії.

Якщо на балконі є трубопровід, утепліть його, щоб зменшити втрати тепла. Використовуйте тепловентилятори або обігрівачі для швидкого обігріву приміщення, особливо в періоди найхолоднішої погоди. Використовуйте матеріали, які вам доступні, такі як стрічки для утеплення, клеї, силікон та інші, щоб заповнити щілини та протяги.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини