Моя сусідка посадила ці рослини на ділянці та зіпсувала весь вигляд у дворі: краще не повторюйте її помилку

При розплануванні висадки нових дерев на подвір'ї важливо враховувати не лише їх красу та вигляд, але й їхні особливості та можливі наслідки для вашого подвір'я та навколишнього середовища.

У цій статті ми розглянемо дерева, які краще не садити на подвір’ї, і пояснимо, які аспекти важливо враховувати перед придбанням та висадкою нових дерев.

Популус (Тополя)

Попули є дуже швидкоростучими деревами, що здатні до швидкого зростання. Проте вони мають тенденцію до великого розміру та широкого коріння, яке може розповсюджуватися на значну відстань. Корені популів можуть пошкоджувати систему водопостачання, а також підземні труби та фундаменти будівель. Крім того, листя тополь часто викликає алергічні реакції.

Мімоза (Акація)

Мімоза, або акація, славиться своєю красою та вишуканістю, але вона є дуже інвазивною та швидко розповсюджується. Вона має широке коріння та густу листву, що ускладнює обслуговування подвір’я та видалення висіяних сажок. Крім того, мімоза виробляє отруйний сік, який може викликати подразнення шкіри.

Дерева, що принесуть щастя та достаток у родину
Дерева, що не варто садити на подвір’ї: поради садівникам 

Дерева-недолітки

Деякі види дерев, такі як верба та осика, можуть зростати дуже швидко і широко, але вони мають короткий термін служби і часто стають проблемою через свою крупну розмірність. Ці дерева швидко втрачають декоративний вигляд та можуть стати небезпечними, особливо в негоду.

Молодий дуб

Молоді дуби можуть стати проблемою в майбутньому, якщо вони несумісні з ландшафтом та зростуть настільки, що їх коріння може прорости в трубах, каналізаційних системах та водопостачанні. Це може призвести до серйозних ремонтних робіт та проблем з інфраструктурою.

Дерева з агресивними коренями

Деякі дерева, такі як вяз, липа та клен, мають агресивні корені, які можуть пошкоджувати близькі будівлі та інфраструктуру. Їх корені можуть рости під тротуарами, доріжками та фундаментами будівель, що може призвести до серйозних проблем у майбутньому.

При виборі дерев для вашого подвір’я важливо враховувати їхні особливості та можливі наслідки для вашого подвір’я та навколишнього середовища. Оберіть рослини, які відповідають вимогам вашого ландшафту та не створюють непередбачених проблем у майбутньому.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини