Фікус Бенджаміна потішить вас шикарним листям і зеленню: повна інструкція по догляду за примхливою рослиною

Фікус може стати справжньою окрасою будь-якого приміщення. Дізнайтеся, як правильно доглядати за рослиною, аби вона потішила вас своєю непересічною вродою.

Фікус Бенджаміна — це не просто рослина, це справжній шедевр природи, що вміє вражати своєю розкішною зеленою красою. Щоб ваша квітка завжди дарувала вам радість своїм шикарним листям, важливо дотримуватися деяких ключових аспектів догляду.

Освітлення

Фікус Бенджаміна любить яскраве, розсіяне світло, але йому треба уникати прямого сонця, яке може викликати опіки. Розташовуйте рослину поруч із вікном, де вона матиме доступ до достатньої кількості розсіяного проміння. До речі, скло, при необхідності можна затінити білим папером.

Полив

Як врятувати фікус, якщо він скидає листя
Експерти назвали основні принципи вирощування фікуса Бенджаміна

Ця рослина може бути трошки примхливою у питанні поливу. Важливо утримувати ґрунт вологим, але уникати його пересихання або перезволоження. Якщо ви новачок, використовуйте вологомір або просто встроміть дерев’яну паличку-мішалку з-під кави — якщо її низ буде сухий, полийте квітку.

Температура та вологість

Фікус Бенджаміна комфортно росте при температурі від 15 до 25 градусів Цельсія. Важливо уникати різких перепадів температур і тримати рослину якомога далі від холодних потягів. Також слід стежити за вологістю повітря, забезпечуючи регулярне оприскування листя.

Ґрунт

Чим можна підживити фікус для здорового вигляду рослини
Експерти назвали основні принципи вирощування фікуса Бенджаміна

Використовуйте добре дренований ґрунт для фікуса та періодично пересаджуйте рослину для підтримки її здоров’я. Додавайте органічні добрива, щоб забезпечити належне живлення.

Захист від шкідників

Регулярно оглядайте свою рослину на наявність шкідників, таких як павутинний кліщ або тля. Якщо виявляється проблема, вчасно приймайте заходи для її вирішення, використовуючи безпечні методи боротьби.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини