Будете їсти перші огірки вже у травні: знаюча свекруха показала, як правильно сіяти насіння огірків зараз

Бажаєте отримати щедрий ранній врожай огірків? Розповідаємо, коли і як висадити насіння, щоб у травні смакувати цю городину першими. Все дуже просто.

Весняний смак свіжих огірків може стати реальністю навіть до того, як природа повністю розквітне. Якщо ви мрієте про ранній врожай цієї городини, то варто розглянути нестандартний, але дуже ефективний метод — пророщування розсади для подальшої висадки в теплицю чи парник.

Вибір сортів та підготовка розсади

Експерти розкрили секрети підживлення огірків для врожайності
Городник розповів, як виростити ранній врожай огірків

Огірки — це культура, яка вимагає тепла та вологи, тому традиційний спосіб сівби насіння у відкритий ґрунт може не призвести до бажаного результату через весняні перепади температур.

Спочатку важливо визначитися з сортом огірків. Обирайте ранньозрілі сорти такі, як “Платіна” або “Гектор”. Вони найкраще адаптовані до розсадного способу вирощування. Посійте насіння в невеликі горщики, ідеально — у порожні пакування від яєць. Це дозволить уникнути проріджування рослин та полегшить перенесення розсади відразу у кадку.

Оптимальні умови для розсади: важливі нюанси

Експерти назвали найкращі сорти гібридних огірків, які дають щедрий врожай та ростуть міцними
Городник розповів, як виростити ранній врожай огірків

Для успішного вирощування розсади використовуйте дренований ґрунт з додаванням грубого піску для стабілізації водного балансу. Ідеально також використовувати кокосовий субстрат з нейтральною кислотністю. Насіння сійте на глибину 0,5 см та утримуйте помірну вологість землі. Розташовуйте горщики на сонячній стороні та чекайте на проростання перших паростків, яке може відбутися вже за тиждень.

Після 4-5 тижнів, коли розсада буде готовою до висадки, пересаджуйте її у великі горщики, де вона зможе утворити додаткові корені та здобути силу перед висадкою у відкритий ґрунт. Пам’ятайте, що тривале перебування розсади в горщиках може вплинути на її здоров’я та майбутній врожай, тому вчасно висаджуйте її у теплицю чи парник.

Оскільки весняна погода ще далека від стабільності, оберіть теплицю чи парник для висадки огіркової розсади. Це забезпечить додатковий захист від несприятливих умов та дозволить вашим огіркам ростити міцними та здоровими.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини