Сію айстри з року в рік лише цим методом і в цю пору – цвітуть кожного разу, як вперше. Дякую сусідці

Айстри не вимагають особливих навичок для вирощування, але потрібно знати, як правильно та в який період часу їх можна садити та вирощувати.

Айстри відомі своєю багатоквітковістю та різноманітністю кольорів. Вони можуть прикрасити будь-який сад чи клумбу своєю яскравістю та красою. Від засадження до кінця осені або навіть пізньої осені, айстри можуть радувати своїм цвітінням. Це робить їх прекрасним вибором для довготривалих квітників. Деякі сорти айстр мають добру стійкість до низьких температур, тому вони можуть процвітати і після перших осінніх морозів.

Айстри можна сіяти як відкритим способом, так і через розсаду. Редакція сайту Добрі новини підготувала кілька кроків для правильного сіяння айстр. Почніть з вибору якісного насіння айстр. Оберіть сорт, який вам подобається і відповідає вашим умовам вирощування. Оберіть сонячне місце з дренованим грунтом. Розробіть грунт, видаліть бур’яни та каміння, добре розпуште ґрунт. Якщо ви сієте прямо на відкритий ґрунт, почніть це робити в кінці весни або на початку літа, коли мінливі морози минули. Сійте насіння на глибину близько 0,5-1 см, зберігаючи відстань близько 15-30 см між рослинами.

Як правильно та коли найкраще висаджувати айстри
Як правильно та коли найкраще висаджувати айстри

Якщо ви вирішили використовувати розсаду, почніть з сіяння насіння в контейнерах або горщиках приблизно за 6-8 тижнів до останнього приморозку. Пересадіть розсаду в грунт після того, як морози пройшли. Доглядайте за рослинами, забезпечуючи їм достатнє зрошення та добре дренований грунт. Видаліть бур’яни навколо рослин, щоб уникнути конкуренції за живлення та вологу. Під час росту додайте органічне добриво для квіткових рослин один або два рази на місяць, щоб підтримувати здоров’я та квітучість айстр.

У випадку очікуваних низьких температур, особливо під час перших декількох тижнів після посадки, розгляньте можливість захисту рослин від морозів за допомогою агроволокна або теплиці. За правильного догляду, ваші айстри повинні прекрасно розвиватися і радувати вас красивими квітами.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини