Дізналася, як правильно вирощувати троянду в горщиках: тепер не використовую звичайні методи

Квіти на власній ділянці можна без зайвого клопоту вирощувати в горщиках. Є один простий та зрозумілий метод, з яким впорається навіть новачок.

Вирощування троянд в горщиках може бути відмінною альтернативою для тих, хто має обмежений простір у саду чи хоче мати ці прекрасні квіти прямо на балконі чи терасі. Сьогодні ви дізнаєтеся про кілька корисних кроків, які допоможуть вам виростити здорові і красиві троянди в горщиках.

  • Оберіть відповідний горщик. Оберіть горщик достатнього розміру, щоб забезпечити троянді достатньо місця для росту коренів. Горщик повинен мати отвори для дренажу, щоб уникнути надмірного насичення грунту вологою.
  • Виберіть правильний грунт. Використовуйте добре дренований грунт для квіткових рослин або спеціальний грунт для троянд. Він має бути багатим на поживні речовини та мати слабку кислотність.
  • Висадіть троянду. Перед висадкою підготуйте горщик, заповніть його грунтом і зробіть ямку на глибину, яка відповідає кореневій системі троянди. Поставте рослину у ямку, засипте корені грунтом і добре притрамбуйте.
Експерти розповіли, як без проблем виростити троянди в горщику
Експерти розповіли, як без проблем виростити троянди в горщику
  • Полив. Полийте троянду після висадки, а потім поливайте регулярно, доки ґрунт не буде вологим на дотик. Уникайте надмірного зволоження, оскільки це може призвести до гнилі коренів.
  • Освітлення. Розмістіть горщик з трояндою на сонячному місці, де вона отримуватиме принаймні 6-8 годин сонячного світла на день.
  • Догляд. Видаліть зів’ялі квіти та відмерле листя, щоб сприяти новому цвітінню. Застосовуйте добрива для троянд відповідно до інструкцій на упаковці.
  • Зимування. Для троянд, вирощених у горщиках, важливо забезпечити захист від морозу взимку. Можна винести горщик у приміщення або обгородити його додатковими матеріалами.

Дотримуючись цих порад, ви зможете виростити прекрасні троянди навіть у горщиках, які будуть радувати вас своїм цвітінням і ароматом.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини