Найшвидший спосіб розмножити заміокулькас підгледіла у свекрухи: тепер все підвіконня усіяне зеленим квітом

Бажаєте створити справжню зелену оазу у себе на підвіконні? Редакція "Добрі новини" розкаже, як швидко розмножити рослину так, щоб вона зразу пішла у ріст.

Заміокулькас або “доларове дерево” — рослина, яка завоювала серця багатьох любителів внутрішнього садіння. Її смарагдові листки, розкішний вигляд роблять її ідеальним вибором для декорування будь-якого приміщення. Однак, коли настав час для розмноження, багато власників стикаються з питанням: “Як це зробити найшвидше та найефективніше?”

Вибір ідеальної материнської рослини

Як доглядати за заміокулькасом
Як швидше за все розмножити заміокулькас: поради експертів

Перед тим як почати процес розмноження, оберіть здоровий та добре розвинений заміокулькас. Забезпечте йому оптимальні умови догляду — помірне поливання, достатнє освітлення і відповідну температуру. Сильний донорський екземпляр гарантує успішний старт для нових рослин.

Використання листя або стебла

Як швидше за все розмножити заміокулькас: поради експертів

Заміокулькас може бути розмножена як з використанням листя, так і з стебла. Для розмноження з листя виберіть здоровий лист і розділіть його на декілька частин. Покладіть їх прямо в ґрунт, а потім чекайте, коли з’являться нові корені.

Якщо ви обрали розмноження за допомогою стебла, важливо вибрати зріле і здорове. Відділіть його від материнської рослини та посадіть у вологий ґрунт або кокосову суміш. Так стебло має багато шансів на приживання та розвиток, давши вам новий екземпляр заміокулькаса.

Використання води для кореневого розмноження

Ще одним швидким способом розмноження рослини є кореневе у воді. Покладіть відрізане стебло або листок в посуд з водою, і коріння з’явиться у вас на очах. Після цього пересадіть рослину у грант, і ви будете приємно вражені швидкістю, з якою вона росте та зеленіє.

Необхідно забезпечити оптимальні умови для росту нових квітів. Підтримуйте стабільний рівень вологості, уникайте пересушування. Регулярно поливайте, але не допускайте застіюваяння води у ґрунті.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини